piątek, 31 sierpnia 2012

BLS litera ...

No i dobrnęliśmy do końca tej super zabawy. Chwilami było trudno zrobić zdjęcia. Miałam w związku z wyjazdem pewne obsuwy. Nie mniej starałam się . Ta zabawa pozwoliła na wyciągnięcie z witryny sterczących tam lalek. Była okazja , by pochwalic się nimi.

Dzisiaj tematem jest litera. Moja ukochana Kayori rozpoczynała zabawę i kończy ją. Na jaką literkę to robi, to już pozostawiam wyobrażni zaglądających do mnie :)


czwartek, 30 sierpnia 2012

BLS dziesięć ...

Było ich 10 , oczywiście chodzi o Momoko. Na skutek różnych zawirowań zostało 5. Jedna z nich została przemalowana przez nieocenioną Kamarzę.
środa, 29 sierpnia 2012

BLS nadmiar ...

Nadmiar lalek w witrynie, niekiedy kończy się w ten sposób. Jedna się przewraca i pociąga za sobą inne.
wtorek, 28 sierpnia 2012

BLS papier

Papier potrafi piętrzyć się bez kontroli w tempie kwadratowym. Pullip Sabrina postanowiła to okiełznać, ale czy da radę ? to w pokoju mojego męża zbiera się w ogromnych ilościach podstępny papier ...

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

BLS drzewo, szklanka, płot, cytryna ...

Nie dałam rady w weekend sprostać wyzwaniu. Zatem wrzucam hurtem.

W temacie drzewo pozuje lalka  podobno wykonana, z masy drzewnej lub papierowej, nie mam pewności.


Szklanka


Płot
Dzisiejszy temat cytryna


czwartek, 23 sierpnia 2012

BLS koło i kokarda

Wczoraj zabrakło mi weny i chęci do zabawy, nadrabiam dzisiaj.

KołoZ reguły nie daję tutaj fotek dollfów , bo dla nich jest miejsce na pingerowym blogu, ale dzisiaj robię wyjątek dla pięknej kokardy.

Kokarda
poniedziałek, 20 sierpnia 2012

BLS zboże ....

Zboże już zżęte, ale ziarno po nim zostało. Piekna para vintage repro zachwyca sie więc ziarnem, z którego upiekę bułeczki.
Kena kupiłam niestety w samych spodniach i butach, koszulę uszyłam /jeżeli to szyciem można nazwać/ sama. Barbie miała swoje oryginalne ubranko, buty pękły, więc ma w zastępstwie inne buciki.


niedziela, 19 sierpnia 2012

BLS zapałki ....

W dzisiejszym temacie najlepiej czuje się wiedżmo-wampirella . Chętnie by coś podpaliła, na szczęście pilnowałam jej dobrze,  a po zrobieniu zdjęć odebrałam zapałki.
A tak już bez żartów,  to Tyler Ultimatum BJD. Bardzo ją lubię odkąd Kamarza podarowała jej inne oblicze. 
sobota, 18 sierpnia 2012

BLS róż ...

Nie ma "RÓŻ" został susz z pięknych róż ...
Powiem szczerze, że o tym lalku wiem, tylko to, że jest to chyba Bratz lub MyScene. Bardzo lubię tę lalkę i powiem więcej , ona mi się podoba, wbrew temu, że nie przepadam za lalkami facetami.


Może Mark pomoże rozszyfrować co to za chłopina :)

piątek, 17 sierpnia 2012

BLS nici...

Mała Skipper  i  Licca postanowiły "temu misiu" przyszyć łebek, tylko nie było nici w odpowiednim odcieniu, jak widać ....
czwartek, 16 sierpnia 2012

środa, 15 sierpnia 2012

wtorek, 14 sierpnia 2012

BLS Chmura ...

Temat potraktowałam bardzo dosłownie. W roli głównej deszczowe chmury i przygotowana na tę okoliczność staruszka Petra w chusteczce i płaszczu p/deszczowym. Petry to moja największa słabość. A ta która dzisiaj prezentuję, to moja naj, naj :)poniedziałek, 13 sierpnia 2012

BLS Lato ...

Po wakacyjnej krótkiej przerwie wracam do zabawy . Dzisiaj w temacie Lato, zaprezentowałam w porannych promykach słońca moje dwie "perełki" czyli staruszki . Obydwie są oryginalne. Jedynie sukienka jest z serii vintage repro.