czwartek, 22 listopada 2012

Fascynacja trwa ...

Lubię eksperymentować, a AG świetnie się do tego nadaje, z tej racji, że jest lalką perukową. Zatem przedstawiam ją dzisiaj w oryginalnym wigu od tego właśnie modelu i w zwykłym poczciwym fur wigu.
Bardzo chciałam coś sama wykombinować, tak , tak wykombinować, bo szyciem nie da się tego nazwać. Zatem trochę igłą, trochę filcowaniem powstało ubranko. Czarna sukienka, pończoszki i apaszka plus bielizna to już dzieło Ani czyli htp://www.flickr.com/photos/...anncollection.../

Jestem ciekawa w którym wigu podoba Wam się najbardziej.


Krzesełko to dzieło Maveriki z bloga Lalkami.
Przepraszam, że moje zdjęcia nie powalają techniką, są takie, jakie potrafi mój aparat i moja spontaniczna obsługa tegoż urządzenia.

środa, 14 listopada 2012

Po Zjeździe ...

10.11.12 r. odbył się kolejny czyli IV Zjazd uczestniczek/uczestników forum Dollplaza. Poza tym, że jest to jedyna okazja w roku, by spotkać się na żywo , porozmawiać, pooglądać setki przepięknych i niekiedy unikatowych lalek w obłędnych stylizacjach, to jest to jeszcze okazja do tego, by kupić to i owo.
Od ponad 4 lat marzyłam o AvantGuarde, niestety wiadomo, że sprowadzenie jej, to spore koszty. Na Zjeżdzie  "Ktoś" miał na sprzedaż AG Attention .
Chwilowo czeka na odzienie, więc tylko 3 zdjęcia zamieszczam, tytułem pochwalenia się nieskromnego. Bardzo sie  na nią cieszę, na rzecz tego nabytku rozstalam się z wampirzą Tyler. Cóż , pieniądze na drzewie nie rosną jak wiadomo i by kupić jedno, trzeba z czegoś innego zrezygnować.
Niebawem pokażę jak wspaniałe ma wymienne artykułowane dłonie i stopy. Zaprezentuję też śliczne ciało.


Dodam jeszcze, że AG ma 16 "