wtorek, 26 sierpnia 2014

Blogorozmaitościnowości ...

CIągle się dzieje u mnie, nie za wiele, ale jednak coś . Dzisiaj przedstawię prezent jaki dostałam od Agnieszki, czyli Pikuliny z bloga http://pikulinadolls.blogspot.com/.

Pikulina sama wykonała to śliczne pudełeczko, oraz  jego piękną zawartość, czyli maleńki toczek z woalką. Sybarite zawłaszczyła go natychmiast.

 Ta laleczka zachwyca mnie bardzo. Jest śliczna, pięknie pozuje. I bardzo przypomina mi fryzurą i bużką Kogoś bardzo, bardzo mi Bliskiego, a Kogo już nie ma .... Może dlatego tak mnie zachwyciła od pierwszej chwili.
 Moje panny Blythe dostały nowe kłaczki, szyła je Marzena z bloga makarrena. Albinoska Albina bardzo mi się podoba, nawet Natasha Moore, również zyskała w tym kolorze włosów

I jeszcze nowy wig dla Forgotten Heart  uszyty przez MadFerred.


wtorek, 19 sierpnia 2014

Udział w konkursie na blogu Kidy ...

Przystąpiłam do zabawy, a raczej konkursu ogłoszonego przez Kidę na Jej blogu http://simran1pl.blogspot.com/  Tytuł zabawy - "nasze zwierzaki w miejscach niedozwolonych".
Prezentuję zatem mojego Bazyla w miejscu zakazanym, czyli na kanapach. Oczywiście jego mina jest bardzo wymowna, ma w nosie zakazy :))))