niedziela, 5 sierpnia 2018

Próba powrotu na bloga ...

Dawno niczego tutaj nie wrzucałam, już dwa 2 lata, jak to zleciało prędko. I jak wiele się wydarzyło w świecie moich lalek. Troszkę ich przybyło. Kilka sobie poszło. Zastanawiam się nad tym, czy dalej pisać na blogu wyłacznie o lalkach, czy może dołączyć coś o mojej walce z cukrzycą ? o weganizmie ? jestem weganką od 3 lat. I dobrze mi z tym, naprawdę. Odkąd porzuciłam nabiał , moj żołądek już się nie buntuje. Nie mam obrzydliwej zgagi, która towarzyszyła mi ,od niepamiętnych czasów. Pewnie zbitka nabiał i cukier powodowała u mnie nieprzyjemne dolegliwości.
Od czasu do czasu, jak któraś potrawa uda mi się szczególniej, to wrzucę zdjęcie.
Dzisiaj tylko lalki. Albo aż , lalki ;)
Ostatnio, dzięki temu, że Agata sprzedała mi swoje dwie piękne Giselle, wzbogaciłam sie o lalki, o których od zawsze marzyłam. Jakoś się jednak nie składało i nie kupowałam. Obecnie mam dwie naraz, więc radość podwójna.11 komentarzy:

 1. cudownie, że wróciłaś!
  jeszcze fajniej, że masz
  swoje Giselki - zatem nie
  żałuj nam Ich co jakiś czas
  w postach, bo są CUUUDNEEE ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. z przyjemnością zapoznam się
  z wybrówbowanym przepisem -
  choć mięsiwo jadam sporadycznie
  bliżej mi do kasz i warzyw :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Inka, dziękuję za tak miły wpis. Mam ochotę, by odkurzyć bloga. Na zdjęcia i proste przepisy wegańskich potraw, możesz liczyć . Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się bardzo, że jesteś :-) Nie szczędź nam zdjęć swoich przepięknych panien a i z przepisami na wegańskie potrawy zapoznam się z przyjemnością :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. olla123 dziękuję , że się odezwałaś. Zamierzam bywać na blogu. To chyba najlepsze miejsce na to, by wrzucać zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 6. no jasne, że pisz o walce z cukrzycą i ciekawe dania pokazuj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gosiaksz, chętnie opiszę swoje wzloty i upadki cukrzycowe ...

   Usuń
  2. Najlepsze jest to, że4 nie zlikwidowałaś bloga! Masz gdzie wrócić, jak do ulubionego schroniska. Blog nie jest wymagający- piszesz kiedy chcesz, a nie piszesz, gdy nie masz ochoty. On jest Twój- pisz o tym, o czym nasz ochotę! Jest sporo osób, które lubią sobie poczytać i przy okazji oglądnąć lalki

   Usuń
 7. Miło Cię znów widzieć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tobi jak mi miło , że zaglądnełaś.

  OdpowiedzUsuń
 9. Cukrzyca to trudna choroba, mam w placówce chłopczyka z cukrzycą - obserwuję na bieżąco kwestię wielokrotnego mierzenia poziomu cukru, podawania insuliny i korekty, docukrzania w potrzebie. Trzymam kciuki za Ciebie i z chęcią poczytam o Twoich doświadczenia i odczuciach. Ja mięsa także nie jadam - pomijając otoczkę ideologiczną, zwyczajnie nie lubię. Trzymaj się. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń